fbpx
Mužská zástera na varenie
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Mužská zástera na varenie

Mužská zástera na varenie. Ako každé leto, aj toto sme sa rozhodli usporiadať veľkú grip párty. Pozvali sme všetkých priateľov a rodinu. Napriek tomu, že prípravy na podobné akcie sú časovo aj fyzicky namáhavé, výsledok vždy stojí za to. Jednak je príjemné sa po dlhšom čase stretnúť a porozprávať, ale aj niečo dobré vypiť.  

Tento rok sa však stala jedna udalosť. Presvedčila nás, že mať tú správnu vec na rozdávanie vychladeného piva je jednoducho nevyhnutná vec. Manželka sa rozhodla, že hlavnou roznášačkou tohto večera bude práve ona.

 Aj keď som sa ju všemožne snažil presvedčiť, že to nie je najlepší nápad. Nedala si to za žiadnych okolností vyvravieť. Neostávalo nič iné, len jej túto pozíciu prenechať. Povedala, že má na to už premyslený trik. Ten nám zabezpečí pivo vždy, keď budeme chcieť. Koniec koncov sa jej to aj podarilo.

Mužská zástera na varenie

Mužská zástera na varenie cena

 Na grilovačku prišli skoro všetci pozvaní hostia. Preto bolo nutné sa neustále starať o to, aby mal každý čo piť. Na to tu však bola moja manželka. Po pár hodinách som na nej videl, že má už toho dosť, no nedala si povedať a išla do pivnice pre ďalšie fľaše. 

Povedala, že nie je žiadny problém a vytiahla kuchynskú zásteru. Bola špeciálne upravená na pivové fľaše. Mala zopár vreciek a tak pre ňu nebol žiadny problém zobrať aj niekoľko fľašiek naraz a rozdávať nám ich. Všetci sme boli milo prekvapení, že kvôli nám si zaobstarala takúto vec. Keď však vytiahla zo zástery aj otvárač na pivo ostali sme ešte viac šokovaní. 

Ukázalo sa to ako praktická vec a na konci večera si už od nej všetci pýtali stránku, z ktorej má túto pivnú zásteru. Jednoducho vie, ako na dobrú a užitočnú reklamu.

Mužská zástera na varenie

Mužská zástera na varenie cena

Ideálny darček pre každého chlapa je tu! Môže vyzerať ako obyčajná kuchynská zástera s nápismi, ale nenechajte sa oklamať. Táto zástera je ako stvorená pre pravého muža. Zmestí sa do nej všetko potrebné – pivo, mobil či horčica. Aby nemuseli páni chodiť ďaleko, k zástere je šikovne pridaný aj otvárač na fľaše. Žiadna poriadna grilovačka sa nezaobíde bez fajnového mäska, a to treba samozrejme pripraviť. S touto zásterou pre pravého muža pôjde varenie a grilovanie ako po masle a šéfkuchárovi nebude nič chýbať, všetko potrebné je ukryté v dobre premyslených vreckách zástery.

  • Univerzálna veľkosť
  • Zástera má vrecká na: 3 pivá (0,5 l fľaša), 1 malé pivo, kečup, horčicu, mobilný telefón
  • Otvárač na fľaše je súčasťou zástery
  • Balená v elegantnej čiernej darčekovej krabici
  • Pevná a nepremokavá tkanina
  • Odolná voči nečistotám
  • Jednoduché umývanie, nestráca farby
  • Rozmery: 71 x 61 cm, dĺžka stuhy na uviazanie: 68 cm (z oboch strán)
  • Materiál: 100% polyester
  • Vyrobená v EÚ