fbpx
Taška na pivo
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Taška na pivo

Taška na pivo Beer To Go. Urobiť dobrý prvý dojem na svokra je azda jedna z najdôležitejších vecí, ktorá určí smer, akým sa váš spoločný vzťah bude uberať. Sám o tom čo to viem. Nezačali sme práve najlepšie, no potom nastala jedna situácia, ktorá koniec koncov zlepšila nás vzťah natoľko, že dnes mám tú česť svokra oslovovať krstným menom. 

Za každým, keď sme mali ísť na nejakú rodinnú udalosť, kde boli aj rodičia mojej manželky, ma deň predtým chytala panika a strach. Ako to zase dopadne. Najväčšie vrásky mi robil manžel švagrinej. Bol prototypom dokonalého zaťa. 

Bol bohatý, sympatický a v neposlednom rade sa so svokrom poznal o niečo dlhšie. Čo mu len nahrávalo do karát. Nemožno tvrdiť, že by sme si nesadli, no odjakživa bola medzi nami rivalita. Predovšetkým sa to týkalo darčeka pre svokra. To pre nás oboch predstavovalo výzvu a príležitosť, ktorú za žiadnych okolností nemôžeme pokaziť. 

Tento rok to bola moja druhá oslava narodenín, odkedy som sa priženil do rodiny. Po neúspechu z predchádzajúceho roka, absolútne nevhodného darčeka v podobe zastrihávača chlpov, som si povedal, že tento rok jednoducho musím zabodovať a získať si svokrove sympatie. 

Taška na pivo cena

Taška na pivo

Preto som do výberu darčeka vložil všetko a zapojil všetkých známych, aby mi s tým pomohli. Keďže som vedel, že je veľký milovník piva, bol som si istý, že darček sa musí uberať práve týmto smerom. Pri vyberaní toho najlepšieho darčeka som si spomenul na jednu udalosť. Keď svokor išiel niekam so svojou partiou a chcel priniesť nejaké nové pivá aby zabodoval. 

Na jeho sklamanie sa mu v taške rozbili a vytiekli. Keď som našiel tašku cez rameno špeciálne vyrobenú na prevoz pivových fliaš, aby sa v prvom rade nerozbili či nepoškodili, vedel som, že toto u neho zaboduje.

 Objednal som ju a skutočnosť bola ešte lepšia ako očakávania. Nezabodoval som len u svokra, ale dokonca aj u švagrininho manžela, ktorý si ju nakoniec tiež objednal. Vypichli hlavne praktickosť tašky a aj to, že každá fľaška je od seba oddelená, vďaka čomu o seba neštrngajú a nepretrepávajú sa zbytočne.

Taška na pivo

Taška na pivo cena

Na výlet je potrebné zbaliť si všetky dôležité veci. Napríklad aj pitie. Kto má rád pivo, ten si musí nájsť miesto i na neho. Riskovať však rozbitie fliaš je veľmi nepríjemné. O vyliatí ich obsahu do batoha ani netreba hovoriť. Práve preto je tu taška Beer To Go, do ktorej sa zmestia tri fľaše, vzájomne sa nedotýkajú, nič neštrngá a pohodlne si ju môžete vziať na rameno. Taška Beer To Go na 3 fľaše je praktický darček pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať svoje obľúbené pivko aj mimo domova.

  • Vyrobená z polyesteru
  • Plstený povrch
  • Na 3 fľaše (0,5 l)
  • S nápisom Beer To Go
  • Zavesenie na rameno
  • Predáva sa bez fliaš