fbpx
zástera miluj ma miláčik
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Zástera miluj ma miláčik

Zástera miluj ma miláčik. Ako to už býva, prvý dojem, ktorý urobíte u svojich či už potenciálnych alebo súčasných svokrovcov je to najdôležitejšie. Ak na prvom stretnutí spravíte zlý dojem, alebo sa dopustíte hocijakej chyby, neodpúšťa sa a jednoducho povedané, skončili ste. 

Jedna takáto návšteva čakala aj mňa, teda presnejšie, išlo o ich návštevu u nás doma. Nerád pripravujem večeru niekomu inému a to menej svokrovcom a predovšetkým svokre, o ktorej mi moja budúca manželka narozprávala všelijaké veci. 

Napríklad, že ide o tú najkritickejšiu ženu, ktorej sa proste nič nepáči. Po tých rečiach, som sa večere obával ešte viac. No čo by ste nespravili pre svoju polovičku. Nemal som veľmi na výber, iba sa pustiť do prípravy tej najlepšej večere, ktorej sa jednoducho nebude dať nič vytknúť. 

Snúbenica ma chcela trochu prekvapiť, tak si dala na seba pri varení zásteru, ktorú som jej ja vybral, ako inak so sexi telom ženy. Keď však odbehla kúpiť ešte nejaké pitie, vo dverách sa objavili budúci svokrovci a trapas bol na svete. 

Ostať prvý krát s v podstate úplne cudzími ľuďmi nie je veľmi príjemné ani pre jednu stranu. Tak nám neostávalo nič iné, len si sadnúť za stôl a čakať na ich dcéru. Keďže máme potraviny hneď pod bránou, snúbenica sa neunúvala si zásteru ani dať dole. 

Keď však prišla hore a otvorila dvere so slovami ,,už prišla tvoja sexi kuchárka“, všetci sme ostali ako obarení. Jednak svokrovci, ktorí sa aj za ňu cítili trápne, ale aj ona, že stojí pred nimi na slávnostnej večeri „polonahá“. Krásne privítanie.

Po  tých rokoch sa však, ako na každú z takýchto príhod dobre zasmeje a zaspomíname na naše prvé stretnutie, ktoré síce nebolo podľa našich predstáv, no náš vzťah sa odvtedy pohol tým správnym smerom a to je najdôležitejšie.

Zástera miluj ma miláčik cena

zástera miluj ma miláčik

Hľadáte jemne šteklivý darček pre priateľku alebo ste dáma, ktorá chce potešiť svojho partnera? Kuchynská zástera s nápisom Love me darling je romantická i vášnivá súčasne. Dokonale ochráni oblečenie a pokožku pred popálením či obarením pri varení a mužom dopraje pohľad na dokonalé ženské telo vo zvodnej bielizni. Vneste do vašej kuchyne vzrušujúci prvok a varenie už nebude len kulinárskym zážitkom.  Zástera Love me darling nemusí byť len praktickým doplnkom do kuchyne, môže byť pozvánkou nie len k večeri, ale i k lákavému dezertu.

  • Vyrobená z ohňovzdornej polyesterovej látky
  • Vysoko kvalitná potlač pokrytá teflonom, odolná, nespiera sa!

Zástera miluj ma miláčik cena