fbpx
Zástera koniec hry
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Zástera koniec hry

Neviem síce pochopiť z akého dôvodu, ale u nás v partií kamarátov sa traduje veľmi zvláštny zvyk.  Darovanie kuchynských záster. Aj po tých rokoch, som stále neprišiel na dôvod, že prečo tomu tak je, ale zvykli sme si už. Zástera koniec hry. 

V jeden pekný večer, sme sa ako zvyčajne, stretli u nás doma po robote. Vyčerpaní a hlavne vysmädnutí. Tak sme si narazili veľký sud dobrého a predovšetkým vychladeného piva. Vytiahli karty, že si zahráme a oddýchneme si po náročnom dni. 

Po niekoľkých kolách však priatelia zahlásili, že sú aj celkom hladní, či niečo nenavarím. Tak som si povedal, že prečo vlastne nie. Našťastie sme boli s priateľkou deň predtým na veľkom nákupe a všetko potrebné na urobenie burgerov sme mali doma. 

Keď som sa pustil do prípravy jedla, kamarátov napadla jedna šialená myšlienka. Spomenuli si totižto, že pred pár rokmi mi darovali zásteru na varenie, ktorá má na sebe obrázok muža. Má spútané ruky a na pod nimi je nápis: ,,Game over“, teda koniec hry. 

Po dlhšom presviedčaní ma nahovorili, aby som ju išiel pohľadať a dal si ju pri varení na seba. V prvom momente, mi to prišlo ako celkom vtipný nápad, až dokým sa priateľka nevrátila domov a neuvidela tú zásteru na mne. 

Keďže náš vzťah netrvá tak dlho, uchopila nápis na mojej zástere z tej najhoršej možnej strany a poviem vám, už mi to až tak vtipné neprišlo.Našťastie mám super kamarátov, ktorí by vás dostali z čohokoľvek a tak ma nesklamali ani tentokrát. Všetko je to vysvetlili a nakoniec sa tomu aj ona z chuti zasmiala.

Aj keď, musím uznať, že ešte zopár dní mala pripomienky typu: ,,Keď sa tu cítiš ako vo väzení, môžeš kľudne odísť.“ Vďaka bohu, po čase ju to prešlo a už sa na tom obaja vieme zasmiať

Zástera koniec hry

Zástera koniec hry cena

Hľadáte ideálny darček pre svojho šikovného partnera, manžela či iného rodinného príslušníka? Podporujte jeho zapojenie do domácnosti a zlepšovanie kulinárskych schopností. Venujte mu zásteru Game Over, ktorá ho efektívne ochráni pred popálením či ušpinením a vtipne poukáže na jeho postavenie v rodine. Okrem dávky humoru sprostredkuje ženám i veľmi pekný pohľad, kedy si každá bude môcť vo svojej fantázii predstaviť dokonalé telo na svojom partnerovi, hoc i takom, čo má v reálnom živote bruško. Zástera Game Over je vtipný darček pre mužov v domácnosti, ktorí sa radi zvŕtajú v kuchyni.

  • Vyrobená z ohňovzdornej polyesterovej látky
  • Vysoko kvalitná potlač pokrytá teflonom, odolná, nespiera sa