fbpx
Zástera horúce dievča
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Zástera horúce dievča

Zástera horúce dievča. Moja manželka je jeden z tých,  pre ktorých sa neoplatí lámať si moc hlavu nad výberom darčeka. Jednoducho povedané, nepáči sa jej prosto nič. S ničím nie je dostatočne spokojná. Aj keď sa pri rozbaľovaní darčekov tvári na oko prekvapene a šťastie. Poznám ju natoľko dobre, že viem, čo si o tom v skutočnosti myslí. 

Keď sa blížili jej narodeniny začínala ma čím ďalej tým viac mátať predstava rozbaľovania môjho darčeka. Preto som musel zapojiť všetky svoje kontakty, aby som pre ňu kúpil dostatočne dobrý darček, s ktorým by bola aspoň trocha spokojná a páčil by sa jej. 

Preto som oslovil niekoľkých kamarátov s otázkou, čo kúpili oni pre svoje milované polovičky. Jeden z kamarátom mi prezradil, že svojej priateľke sexi spodnú bielizeň. Tá predstava sa mi popravde aj celkom zapáčila. 

Veď predsa je to skvelý darček. Síce venovaný pre moju polovikču, ale možno tvrdiť, že ešte viac skvelý pre mňa. Ako je však o mne všeobecne známe, mám v obľube si vždy nejakým spôsobom aj zavtipkovať a urobiť rozbaľovanie darčekov aj o niečo bohatšie.

Pri vyberaní podarúnku som narazil na jeden takýto darček, ktorý by spĺňal všetky predpoklady. Praktickosť a dokonca aj príťažlivosť, ktorú som chcel. Išlo o kuchynskú zásteru, ktorá mala na sebe telo ženy v sexi spodnej bielizni. 

Neváhal som a objednal. Keď si ju manželka rozbalila, musím povedať, že bolo na nej na sekundu vidno, že stratila reč. Keď sa nadýchla a načerpala vzduch, začala sa nepredstaviteľne smiať. Vtedy som vedel, že kúpou tohto darčeka som spravil dobre. Bolo to praktické, využiteľné a sexi. No čo je najdôležitejšie, páčilo sa to aj manželke. Čo viac si priať, ako vidieť šťastie v očiach a počuť smiech od tých najbližších.

Zástera horúce dievča cena

Zástera horúce dievča

Aj pri varení môžu byť ženy príťažlivé. Zabudnite však na zástery s kvetinkami či zdedené po babičke. Zástera Hot girl pridá každej činnosti pri príprave jedla tú správnu šťavu. Muži budú s nadšením sledovať každý krok kuchárky a fantázia im bude fungovať na plné obrátky, možno pridajú aj ruku k dielu. Okrem toho, že vás zástera ochráni pred popálením alebo pošpinením, tým ktoré nemajú až tak dokonalú postavu, dopraje aspoň na chvíľu ideálne krivky a vyššie sebavedomie. Zástera Hot girl je sexy darček, ktorý poteší nielen oslávenkyňu.

  • Vyrobená z ohňovzdornej polyesterovej látky
  • Vysoko kvalitná potlač pokrytá teflonom, odolná, nespiera sa