fbpx
Tabuľka pre rodičov osobný darček
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Tabuľka pre rodičov osobný darček

Základné informácie o tabuľke pre rodičov osobný darček

Tabuľka pre rodičov osobný darček. Blahoželanie vo forme tabuľky pre rodičov je originálnym darčekom, ktorý poteší a vyčarí šťastie v ich očiach. Text si môžete upraviť podľa vašich predstáv a vytvoriť tak originálny darček. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov a doplnkov, ktoré podtrhnú jedinečnosť vašich rodičov. Tabuľku môžete podpísať a darovať ako osobný darček.

  • Rozmer 30x40cm
  • Vhodné na zavesenie alebo položenie na nábytok
  • Vytlačená na kvalitný hrubý a pevný materiál potiahnutý hliníkom
  • Je ekologická a nezávadná

Obdarujte rodičov originálnym darčekom

Každé správne dieťa, ktoré miluje svojich rodičov sa snaží opätovať im ich celoživotnú starostlivosť a všetku lásku, ktorú dostali. Pri každej príležitosti spomínajú na tie krásne časy. Pri výnimočných chvíľach akými sú výročie zoznámenia, výročie svadby, Vianoce a deň svätého Valentína hľadajú vhodné a originálne darčeky pre svojich rodičov. 

Pretože všetci rodičia ocenia osobný darček, ktorý bol vyrobený podľa predstáv ich dieťaťa. Inak povedané nie je nič osobnejšie, ako vyrobiť pre svojich rodičov presonalizovaný darček. Tento darček je výnimočný svojou jedinečnosťou a vzbudzuje hlboký stav pocitov k obdarovaným. Tabuľka pre rodičov so slovami, ktoré poznáte iba vy bude hriať ich dušu po celú dobu. Pretože si tabuľku s personalizovaným textom zavesia na stenu alebo položia na komodu.

Tabuľka je osobným darčekom, ktorý vašu lásku k rodičom bude pripomínať každý deň

Pri každom pohľade si spomenú na slová, ktoré ste si hovorili, získajú ten pravý pocit, že ste na nich nezabudli,  ktorý ich zaplní teplom a spomienkami. Pretože všetci rodičia radi spomínajú na čas prežitý so svojimi deťmi. S originálnym darčekom vyrobeným iba pre rodičov zabodujete a prejavíte vaše hlboké city. Pretože si môžete na tabuľku vytvoríte vaše texty, ktoré vás len napadnú. Takto buete jedinečný a pripomeniete vašim rodičo, že ste na nich nezabudli  vhodne zvoleným textom na tabuľke.

V textovom editore pri zadávaní objednávky na výrobu tabuľky nájdete do šablóny vložené vzory textov. Napríklad slová máme užasných rodičov, ktorí pre nás znamenajú celý svet,  ktorí prídu na pomoc kedykoľvek, ktorí nás ľubia a ďalšie. Tieto texty môžete meniť podľa vlastných predstáv. Ak by ste však nemali predstavu, čo do tabuľky napísať nemusíte sa obávať. Pretože v šablóne textov nájdete dostatočný počet slov na vytvorenie tabuľky pre vašich rodičov.

Tabuľku pre rodičov môžete objednať

Tabuľka pre rodičov osobný darček

Vymyslením textu pre rodičov to však zďaleka nekončí. Pretože si môžete vybrať z piatich typov ornametov, ktoré dodajú tabuľke lepší vzhľad. Na výber máte ornament v tvare srdca, ornament v tvare znakov, ornament v dizajne westernu, ornament v tvare kvetín, v ktorom prevládajú ruže a ornament v tvare kvapiek vody.

Taktiež môžete meniť farbu ornamenotov. Na výber máte až z dvanástich farieb. Môžete si vybrať z červenej farby, z farby modrej a tyrkýsovej, bledozelenej a zelenej, šedej a čiernej, bledohnedej, ružovej a staroružovej. 

Vytvorte osobný darček pre rodičov, s tabuľkou budete originálny

Kľudne sa pozrite a vyberte si to čo sa vám bude páčiť. Vytvorte originálny darček, ktorý prejaví vaše city. Pretože vytvorený darček, v ktorom ste zdali text prejavujúci vaše city a doplnili ste ho ornamentami, môžete teraz doplniť aj správnym pozadím tabuľky. 

Môžete napríklad vybrať pozadie kvetín alebo oblakov. Vašej fantázii sa medze nekladú. V ponuke máte na výber tridsaťpäť rôznych pozadí. Nájdete tu pozadie, v ktorom sú preferované srdcia, kvetiny, oblaky, rôzne imitácie mramoru, kresby oblohy, lesa a veľa iného. 

Ak by sa vám toto všetko málilo na výber máte ďalšiu možnosť, ako skrálšliť tabuľku pre vašich rodičov. Pretože do tabuľky vo vašom návrhnu môžete vložiť fotografiu akú si len zvolíte, alebo si vyberiete s  tridsaťdva typov ilustračných obrázkov. Nakoniec si vyberte z možností tabuľky so špagátom alebo bez špagátu. Pri výbere tabuľky so špagátom bude táto tabuľka vyrobená s dierou na prevlečenie špagátu, aby ste si mohli tabuľku zavesiť. Inak ju budete môcť iba postaviť napríklad na komodu alebo stôl.

Tabuľku pre rodičov môžete objednať

Tabuľka je vyrobená z veľmi kvalitného materiálu Dibond. Pretože je tento materiál hrubý a potiahnutý hliníkom vydrží veľmi dlho v peknom stave. Dibond je obchodná značka pre tuhý kompozitný materiál. Má sendvičovú konštrukciu, v ktorej sú dva hlinikové pláty v hrúbke 0,3mm.

Výrobca tabuľky používa na výrobu kvalitné materiály, ktoré sú ekologické a zdraviu nezávadné. Nemusíte sa báť o kvalitu prevedenia a životnosť tabuľky. Pretože ak tabuľku mechanicky nepoškodíte vydrží vám aj vašej žene dlhé roky. 

Tak ako? Zaujala vás táto tabuľka? Ak áno pozrite sa na možnosti vytvorenia a objednajte tento skvelý darček pre vašich rodičov. Určite ich poteší a bude im pripomínať vašu lásku.