fbpx
Sexi šatová zástera
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Sexi šatová zástera

Môj milovaný priateľ má rád, keď mi môže darovať nejaký netradičný a zároveň aj možno trochu vtipný darček. Minulé narodeniny sa bez toho, ako inak nezaobišli a on si zase vymyslel super darček. Sexi šatová zástera.

Jeden večer, keď sme sa rozprávali pri večeri, spomenula som, že by som videla v obchode krásne červené šaty. Boli strašne drahé, tak som si ich nemohla kúpiť. Tento muž, je asi jediný „svojho druhu“, ktorý robí všetko naopak. 

Keď sa rozprávame, tvári sa, že ma nepočúva, ale on ma počúva veľmi dobre a potom sa ma snaží prekvapiť. Ako to však u nás žien býva, my presne vieme, čo robíme a ako to robíme. Jednoducho zahráme trochu na city, aby sme v konečnom dôsledku dostalo presne to, čo aj chceme.

Sexi šatová zástera

Sexi šatová zástera cena

V tomto prípade tomu nebolo inak. Počul, že chcem červené šaty a že som si ich nemohla kúpiť, tak neváhal ani sekundu. Pri hľadaní toho správneho darčeka presne vedel, čo hľadá. Červené šaty. No ako som už spomínala, vždy jeho darček musí byť aj vtipný a tak mi nemohol kúpiť len červené šaty. 

Keď nastal deň mojich narodenín, rozbalila som si od neho svoj darček a čo nevidím. Krásnu červenú látku. Poviem vám, sprvu som sa veľmi potešila, že načúva a vie, po čom túžim. No keď som začala darček rozbaľovať viac a viac. A rozbalial som ho úplne. Zistila som, že to nie sú červené šaty na večeru, ale kuchynská zástera

Nevedela som, či sa mám smiať, lebo to bolo vtipné, alebo plakať. Koniec koncov som usúdila, že je to vlastne celkom vtipný darček a potešila sa. Účel to splnilo. Môj priateľ naozaj počúva, čo mu vravím a tak sme sa spoločne na tom zasmiali.

Sexi šatová zástera

Sexi šatová zástera cena

Sexi červená aj v kuchyni? Prečo nie?! Šatová zástera Nitly v červenom prevedení urobí z každej gazdinky sexi príťažlivú ženu – a to aj počas prípravy chutných jedál. Ideálna kombinácia prekrásnej ženy a jedla. Potešte aj vy svoju partnerku a povedzte jej, že je stále pekná.

  • Univerzálny strih a veľkosť
  • Zabalené v elegantnej krabici previazanej stuhou
  • Vyrobené z odolnej tkaniny
  • Nepriepustné pre tekutiny
  • Odolné voči nečistotám
  • Jednoducho sa perie a nestráca farbu
  • Materiál: 100% polyester
  • Vyrobené v Poľsku