fbpx

Darčeky pre mužov

Projektor na telefón

Projektor na telefón

Chcete premietať obrázky alebo videá zo svojho telefónu na stenu? Využite tento projektor, ktorý zobrazí všetko z vášho mobilu čo budete chcieť. 

Projektor na telefón

Premietajte cez projektor na telefón na svoju stenu, plachtu alebo akúkoľvek plochu všetko z mobilu. Chcete, aby všetci vaši hostia videli zážitky uložené vo vašom telefóne? Tento darček vám to umožní. Už nikto nebude naťahovať svoj krk, aby videl, čo ukazujete.

Či už chcete premietať obrázky zo zlatých 20-tych rokov na stenu počas vkusného večierka, alebo pozerať vtipné videá na Youtube vo vašej spálni s priateľmi, smartfón projektor 2.0 zväčšuje obrazovku vášho telefónu až 8-násobne, čím poskytuje zážitok mini kina, nech už ste kdekoľvek!

Tento šikovný malý vynález je ideálnym darčekom ako pre ľudí, ktorí si potrpia na malé hračičky, tak aj tých, ktorí sa týchto hračičiek boja, pretože je dodávaný už postavený s nastaviteľným ohniskom. Je to jednoduché! Vyrobené z lepenky, je tiež ľahký, kompaktný a totálne prenosný.

Prosíme berte na vedomie, že tento výrobok je určený ako zábavný darček, a nie je vhodný pre komerčné alebo profesionálne využitie. Funguje na princípe zrkadlenia obrazovky vášho smartfónu prostredníctvom sklenených šošoviek, čo znamená, že akýkoľvek text za zobrazí naopak.

Vhodné pre smartfóny používajúce iOS a Android. Jasnosť displeja musí byť nastavená na 100% a pre maximálny efekt odporúčame používať v temnej miestnosti s projekciou na hladký biely povrch.

  • Smartphone projektor 2.0 je vyrobený z kartónu a sklenenej šošovky
  • Vhodný na telefóny do veľkosti 8 cm x 16 cm a 3,2 x 5,7 palca
  • Vhodný aj pre nový iPhone 6 a iPhone 6 Plus
  • Projektor nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu!

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem