fbpx

Darčeky pre mužov

Profesionálne náradie na grilovanie

Profesionálne náradie na grilovanie

K dokonalým pokrmov priamo z grilu vám pomôže kufrík s profesionálnym náradím na grilovanie. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete k dokonalému výsledku.

Profesionálne náradie na grilovanie

Čas teplých dní vyslovenie láka vychutnať si chvíle na čerstvom vzduchu v rodinnom kruhu a s priateľmi pri debatách a vychutnávaní si skvelého jedla pripraveného na grile priamo pri vašom posedení. Ten, kto rád griluje vie, že na pohodlnú prípravu grilovaných špecialít je potrebné kvalitné profesionálne náradie na grilovanie.

Ak ste už grilovanie určite sa vám stala nejedna nepríjemná záležitosť. Nemohli ste jednoducho a včas obrátiť mäso umiestnené na grile a začalo sa vám pripaľovať. Hlavne ak ste toho na grile mali naložené viac, kvôli hladným krkom čakajúcim na skvelú baštu. 

Určite poznáte tie momenty kedy sa vám šmýka zelenina či mäso pri obracaní a vyberaní z grila. Veľa krát ste si povedali “..Keby som mal poriadne náradie to by bolo super” a následne ste tú myšlienku odložili na potom. Určité veci by sa nemali odkladať, môže vás to opäť dobehnúť v tej najmenej očakávanej situácii. 

Grilovanie je umenie a ten, kto sa tejto úlohy zhostí nemá všetko dopredu vyhraté. K dokonalým pokrmom priamo z grilu vám pomôže kufrík s profesionálnym náradím na grilovanie. Súprava obsahuje všetko, čo potrebujete k dokonalému výsledku. 

Vôňa pripravovaného jedla sprevádzaná správne pripravenými jedlami je to, čo vám vyslúži obdiv vašich hostí. Kufrík s profesionálnym náradím na grilovanie je perfektný darček pre všetkých grilmajstrov a milovníkov dobrého grilovaného mäsa.

  • Nerezové náradie s rukoväťou z nešmykľavého a tepelne odolného plastu
  • Vhodné do umývačky riadu

Súčasťou je:
Hliníkový kufrík s látkovým polstrovaním (45 x 22 x 8 cm)
Špachtľa s otváračom a zubatou bočnou stranou pre kontrolu prepečenia
Vidlička
Nôž
Kliešte
Štetec
4 ihly na špízy
Kefa na čistenie

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem