fbpx
Pravá zástera pre ženu
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Pravá zástera pre ženu

Pravá zástera pre ženu. Vo veciach darovania sme o niečo odlišní, ako zvyčajné rodiny. Iní si podarúvajú pravidelne ponožky, či svetre. My si každoročne darujeme kuchynské zástery. Áno, presne také zástery, aké sa používajú pri varení či pečení. Jednoducho čo sviatok, to nová zástera. 

Tieto Vianoce ma však manžel naozaj prekvapil. Keď sme sa všetci zišli pri vianočnom stromčeku a otvárali si darčeky, na prvý pohľad sa mi zdalo, že tento rok spravil výnimku. Kúpil mi niečo iné, ako zásteru. Pod baliacim papierom som zazrela červenú stuhu na čiernej látke.

Tak som si predstavovala, že pod papierom sa skrýva hocičo, len nie kuchynská zástera. Veď predsa, aká to už zástera je čierna s červenou stuhou. Na um mi prišla sexi spodná bielizeň, ktorá by bola popravde skôr darčekom pre neho, ako pre mňa. 

Pravá zástera pre ženu

Pravá zástera pre ženu

Keď som pokračovala v rozbaľovaní a zazrela som vrecko, vedela som, že moje predstavy boli mylné. Predsa len ide o kuchynskú zásteru, ako tradične každý rok. V kútiku duše som však stále dúfala, že by to aj tá spodná bielizeň, predsa len mohla byť. Veď zmena je život. 

Zásteru som vytiahla a ukázala ju svetu v celej svojej kráse. Musím uznať, že išlo o peknú a netradičnú zásteru, ktorá svojou čierno-červenou farbou pôsobila koniec koncov celkom elegantne a vkusne. No a keď som zazrela bočné vrecko, ktoré bolo určené na fľašku s vínom, bola som nadšená ešte o niečo viac. 

Manžel neskrýval radosť v očiach, v momente ako uvidel na mojom výraze, že som si vlastne aj celkom vydýchla, že ide o kuchynskú zásteru. Tradície sú jednoducho na to, aby sa dodržiavali!

Pravá zástera pre ženu

Pravá zástera pre ženu

Táto originálna zástera poteší isto každú ženu. Okrem výraznej a vášnivej farebnej kombinácie čiernej a červenej farby v sebe ukrýva ešte pár tajomstiev. Okrem vtipných nápisov zakomponovaných do potlače v nej nájdete i vrecko na fľašu vína a vývrtku. Pitný režim počas varenia bude teda zabezpečený a možno sa dobrého červeného vínka ujde i do pripravovaných jedál. Zástera pre pravú ženu je skvelý darček pre každú dámu, ktorá rada varí a spoločnosť jej robia kamarátky a pohárik dobrého vínka. 

  • Univerzálna veľkosť
  • Zástera má 2 vrecká: 1 na víno a 1 na zátku
  • Zátka na fľaše je súčasťou zástery
  • Balená v elegantnej čiernej darčekovej krabici
  • Pevná a nepremokavá tkanina
  • Odolná voči nečistotám
  • Jednoduché umývanie, nestráca farby
  • Materiál: 100% polyester
  • Vyrobená v EÚ