fbpx
Porovnanie
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Porovnanie

Predstavte si mobilnú aplikáciu, ktorá by bola pre vás ako verný spoločník v oblasti financií a rozpočtovania spraviť porovnanie. Táto aplikácia je navrhnutá tak, aby vám pomohla všade tam, kde sa rozhodujete o výdavkoch. Ako? Skutočne jednoducho. Táto mobilná aplikácia porovnáva ceny. Porovnanie urobí za vás a zlacnie za vás to čo aj tak platíte.

Vynikajúco funguje v prípade, ak hľadáte nový mobilný tarif alebo ak chcete zistiť, či je váš súčasný tarif stále ten najvýhodnejší. Aplikácia sa teda púšťa do detailného porovnania cien a podmienok jednotlivých mobilných operátorov. Súčasťou tohto porovnania je nielen cena samotná, ale aj výška poplatkov, rozsah poskytovaných služieb, kvalita signálu a mnoho ďalších aspektov. Táto aplikácia vám teda pomôže ušetriť na mobilnom tarife.

No aplikácia nekončí len pri mobile. Má aj ďalšiu vynikajúcu funkciu – porovnáva totiž výhodnosť úverov bánk a nebankových spoločností. Ako to funguje? Aplikácia prehľadáva ponuky jednotlivých finančných inštitúcií a porovnáva ich. Výsledkom je prehľadná tabuľka s úrokovými sadzbami, poplatkami a ďalšími podmienkami úveru. Takto vám aplikácia umožní nielen ušetriť, ale aj vyhnúť sa nevýhodným úverom.

Porovnanie cien - zlacnie za vás to čo aj tak platíte

Ďalšou oblasťou, kde vám táto aplikácia pomôže, je šetrenie na energiách. Prehľadáva totiž ponuky jednotlivých dodávateľov energií a porovnáva ich ceny. Takto vám umožní nájsť toho najvýhodnejšieho dodávateľa. Môžete teda ušetriť na elektrine, plyne či vode.

A to ešte nie je všetko. Aplikácia sa stará aj o výhodnosť poistných zmlúv v zmysle poistného krytia. Prehliada široké spektrum poistení a vyhodnocuje ich výhodnosť. Znamená to, že vám pomôže nájsť poistenie s najlepším krytím za najnižšiu možnú cenu.

Významom tohoto porovnávania služieb je získať výhodnejšie podmienky u dodávateľov týchto služieb a nižšie ceny. A to všetko prostredníctvom jednej jedinej mobilnej aplikácie. Ako vidíte, táto aplikácia je ako kamarát, ktorý sa stará o vaše financie. Pretože v dnešnej dobe je dôležité vedieť, kde a ako ušetriť. Túto mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť tu >>>>.

Porovnanie

Ako funguje porovnanie

Porovnávanie cez mobilnú aplikáciu je proces, ktorý je navrhnutý tak, aby bol čo najviac jednoduchý a užívateľsky prívetivý. Ako to funguje? Prvým a najdôležitejším krokom je stiahnutie aplikácie do vášho mobilného zariadenia. Po jej nainštalovaní nasleduje proces autorizácie, kde aplikácii povolíte prístup k náhľadu vášho bankového účtu.

Aplikácia potom prejde k analytickému procesu, kde skontroluje všetky pohyby na vašom účte a porovná platby so spomínanými produktami. Tento proces je navrhnutý tak, aby bol čo najefektívnejší pri návrhu riešenia na úsporu. Nemusíte sa báť – aplikácia nemá možnosť zasahovať do vášho účtu. Má len možnosť pasívne sa na neho pozerať.

Je dôležité podotknúť, že aplikácia vždy žiada iba pasívny prístup k transakčnej histórii klienta. Nikdy sa nesnaží získať vaše prihlasovacie údaje. Priamo vaša banka nám posiela dáta, ktoré sú potrebné pre porovnávanie.

Aplikácia využíva pre náhľad na transakčnú históriu klientov direktívu PSD2, ktorá je platná v celej EÚ. Tento proces je pod dohľadom ČNB, čo znamená, že je v súlade so všetkými reguláciami a zákonmi.

Pokojne sa spoľahnite na bezpečnosť vašich údajov. Všetky informácie sú šifrované a prenos dát medzi vašou bankou a aplikáciou prebieha na zabezpečených dátových tokoch.

Po úspešnom autorizačnom procese vás aplikácia presmeruje do vašej banky, kde sa prihlásite a povolíte ju, aby priamo do aplikácie poslala váš online výpis ku kontrole. Aplikácia potom automaticky identifikuje platby, ktoré by ste mali skontrolovať. Ak sa rozhodnete, že potrebujete pomoc, naši špecialisti vám s tým radi pomôžu cez chat.

Týmto spôsobom je porovnávanie cez mobilnú aplikáciu jednoduché, efektívne a úplne bezpečné.  Aplikácia je váš priateľ na ceste k lepšiemu finančnému rozhodovaniu.

Porovnanie cien - zlacnie za vás to čo aj tak platíte

Porovnanie