fbpx

Darčeky pre mužov

Podložka pod tanier

Podložka pod tanier

Ste vášnivými zberateľmi vinylových platní, alebo jednoducho máte radi extravaganciu či retro? Ak sme trafili aspoň jednu z možností, podložka pod tanier Disco je ako stvorená pre vás.

Podložka pod tanier DISCO

Ste vášnivými zberateľmi vinylových platní, alebo jednoducho máte radi extravaganciu či retro? Ak sme trafili aspoň jednu z možností, podložka pod tanier Disco je ako stvorená pre vás. Podložka s motívom vinylovej platne ohúri ako vás, tak aj ľudí, ktorí si s vami vychutnávajú skvelé jedlo. Aby toho nebolo málo, táto vinylová platňa naozaj funguje! Spolu s chutným pokrmom vám totiž doslova zahrajú na chuťové bunky.

Tento darček pripomenie v slastných momentoch dňa hudobným nadšencom chvíle strávené pri tanci a vychutnávaní si hudby, ktorú milujeme. Pri vychutnávaní jedla si zaspomínate na pekné časy stráveno v rytme tanca. Na všetky tie krásne tváre, ktoré dýchvične hľadeli na seba s tužbou dobre sa zabaviť. 

Tento darček poteší aj pri popíjaní kávy, vína alebo piva v časoch zábavy či relaxu. Vhodne doplní vaše stoly a pobaví obsahom hudby. Spomienky na chvíle strávené pri tanci s kamarátmi alebo  priateľkou vyčaria úsmev na tvári a potešia srdce nejedného z nás. Tento darček je skvelou voľbou na pripomenutie si týchto chvíľ.  

Vinylové platne majú v sebe akúsi nostalgiu. Viacerých z nás dokážu vrátiť do doby voľnosti pocitu šťastia a vôní spojených pri púšťaní gramofónu a rozbaľovaní platní. Ich praskot, ktorý sa po čase dostavil príjemne pripomínal drevo horiace v kozube. 

Toto všetko navodí tento darček, ktorý jednoducho poteší všetkých, ktorí majú radi retro, extravaganciu a spomienky na časy platní.

  • Vyrobené z plastu
  • Rozmery (priemer x hrúbka): 39 x 0,05 cm
  • Rôzne farby (posielame náhodne podľa dostupnosti)

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem