fbpx

Darčeky pre mužov

Pivná sviečka

Pivná sviečka

Vychutnajte si vôňu piva bez výčitiek a v pohodlí vášho domova. Pivná sviečka vás správne naladí a celému priestoru dodá príjemnú atmosféru.

Pivná sviečka pre pravého pivára

Vychutnajte si vôňu piva bez výčitiek a v pohodlí vášho domova. Pivná sviečka vás správne naladí a celému priestoru dodá príjemnú atmosféru. Toto netradičné pivko si budete môcť postupne vychutnávať až 60 hodín. 

Nápaditý dizajn a netradičná vôňa zaručí dokonalý moment prekvapenia každého milovníka piva, ktorý ju dostane do daru. Pivná sviečka je tak perfektný darček nielen pre sympatizantov tohto chutného nápoja, ale aj pre všetkých, ktorí majú radi pohodičku a štýlové doplnky do domácnosti.

Takto si pripomeniete na váš obľubený nápoj, o ktorom často iba snívate. Vybavia sa vám tie chvíle strávené s kamarátmi pri pive a debatách o všetkom možno v čase, keď je každý najväčším odborníkom na akúkoľvek tému. 

Spomeniete si na chvíle pretkané kopou srandy a zábavy, ktoré ste zažili pri popíjaní piva na oslavách v rodinnom kruhu. Milovníci piva ocenia tento darček, ktorý im pripomenie ich obľubený nápoj. Pri jeho používaní sa im vyčarí úsmev na tvári a spomienky na darcu a časy strávené s ním.

Voľbou tohto darčeka potešíte každého chlapa. Jeho prekvapenie bude o to väčšie, že to nebude čakať. Ihneď si bude chcieť pripiť pivom, ktoré ako správny pivár chladí vo svojej chladničke. Otvorí jedno sebe a druhé vám, ak samozrejme môžete piť, a na stôl šupne sviečku. Zapáli ju a romanticky si s vami posedí. Plnými dúškami si pri pivnej sviečke vychutná svoj lahodný, obľubený nápoj-

.

 

  • Vyrobené z sójového vosku, skla a bavlny
  • Doba horenia: 60 hodín
  • Rozmery: 10, 5 x 8 cm

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem