fbpx
Penis na zástere
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Penis na zástere

V dnešnej, možno povedať, že zvrátenej dobe nie je prekvapením aj taká svadba muža a nafukovacej báby. Ale čo tak kuchynská zástera s penisom? Penis na zástere? Aj také niečo možné.

Moje kamarátky ma vedia vždy prekvapiť. Nie vždy tak, ako by ste možno očakávali, ale prekvapiť takým spôsobom, že zapochybujem či to myslia naozaj vážne. O tom, že je pre mňa náročné vybrať darček nie je pochýb, ale nafukovacím mužom ma teda rozhodne zarazili. 

Krátko pred mojimi narodeninami sa ma vypytovali, čo by som si priama ako darček. Klasická odpoveď, nič nechcem. Po viacnásobných nátlakoch a presviedčaniach som teda nakoniec povedal, že chcem niečo čo ma poteší, rozosmeje, ale zároveň bude využiteľné aj u nás doma. Chopili sa teda príležitosti kúpiť mi darček, ktorý ma predovšetkým rozosmeje. 

Penis na zástere cena

Keď nastal deň D, teda deň mojich narodenín, kamarátky vyhlásili, že majú teda pre mňa darček, po ktorom som túžila. Nič mi nebránilo a rozbalila som ho. Prvá intuícia mi nahovárala, že to bude pravdepodobne nejaká erotická pomôcka, no keď som ju otvorila a vytiahla, vedela som, že je to vlastne obyčajná kuchynská zástera. Po pravde, vlastne som sa aj celkom potešila, lebo je to vlastne využiteľné v domácnosti a hlavne, že to nie je nejaká prasačinka.

 

 Rozhodla som sa ju teda vyskúšať, aby som im spravila radosť a rozložila som ju, nastalo veľké prekvapenie. Ani zďaleka nešlo o obyčajnú kuchynskú zásteru. Bolo na nej telo nahého chlapa a hádajte, čo bolo dole. Áno, penis. Síce umelý, ale stále penis. 

Oni spustili hurónsky smiech a ja som sa nezmohla ani na slove. Nemýlila som sa koniec koncov, je to síce vec, ktorá sa dá využiť, no pred deťmi sa v nej asi promenádovať veľmi často nebudem. Ale som rada, že aspoň priateľky mali radosť a predovšetkým, že si dali námahu mi nájsť a kúpiť darček.

Penis na zástere cena

Penis na zástere

Potešte a pobavte muža vo vašom okolí touto netradičnou zásterou s penisom. Pozerajte sa pri varení vášho privátneho šéfkuchára na celý priebeh s úsmevom na tvári. Tento malý detail určite zbúra všetky zábrany a atmosféra bude viac ako uvoľnená. Veď predsa v dobrej spoločnosti a s radosťou ide všetko lepšie. Vyrysované telo a penis takýchto rozmerov budete môcť mať teraz doma kedy len chcete. Zástera s penisom je jemne erotický aj zábavný darček, ktorý nájde svoje uplatnenie nielen v kuchyni pri príprave lahodných jedál.

  • Kuchynská zástera mužské telo s plyšovým penisom
  • Vyrobená z polyesteru
  • Rozmery: 68 x 44 cm
  • Vtipný darček pre pánov