fbpx
Nočná obloha Deluxe
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Nočná obloha Deluxe

Nočná obloha Deluxe. Raz som bola na návšteve u svojej dobrej priateľky, ktorá má dcérku asi vo veku tej mojej. Takže si skvelo rozumejú. Veľmi rady k nim chodievame na návštevy. Pri týchto posedeniach, kedy sa deti spoločne spolu hrajú máme aspoň krátky čas vydýchnuť si.

Môžeme si v kľude vypiť kávu. V tom čase ľutujem, že dcérka nemá druhého súrodenca, s ktorým by sa dokázala takto prehrať. Hold, niekedy to nevyjde podľa vašich predstáv a jednoducho vám nezostáva nič iné, len sa tomu nejakým spôsobom prispôsobiť. Treba brať život taký aký je.

Späť k veci. Keď sme teda boli na tej návšteve, uvidela som v izbe priateľkinej dcérky akýsi väčší guľatý predmet. Najprv som ho nevedela za žiadnych okolností identifikovať. Kebyže sa ma opýtate na môj názor, čo si myslím, čo to môže byť, ani vo sne by mi nenapadlo, že projektor hviezd.

Nočná obloha Deluxe cena

Nočná obloha Deluxe

Povedala som si, že to znie veľmi zaujímavo a tak som poprosila kamarátku či by mi to mohla ukázať, ako to vlastne funguje. S radosťou mi všetko ukázala. Ako sa to zapína, ako sa to vypína a vlastne čo to v konečnom dôsledku robí.

Keďže už bola tma, bol ten najsprávnejší čas na ukážku. Keď túto guľatú vec zapojila do elektriny a pustila tlačidlo na zapnutie, ostala som ako zamrznutá nielen ja, ale aj moja dcéra. V tej sekunde sa naprieč celou izbou rozprestreli tisíce hviezd.

Boli síce rôznych farieb, no vzbudzovali dojem, že sú skutočné. Náš pocit bol krásny a moja dcérka ani minútu neváhala. Hneď na mňa zaútočila s prosbami o rovnaký projektor aj ku nám domov.

Nezvykne jej kývnuť na všetko, na čo ukáže, no toto bola výnimka, ktorá aj mňa uchvátila. Prezreli sme internet, našli rovnaký guľový projektor a ihneď objednali. Od vtedy už nemáme najmenší problém večer zaspávať bez zasvietenej veľkej lampy.

Nočná obloha Deluxe cena

Nočná obloha Deluxe