fbpx
Nafukovací muž
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Nafukovací muž

V dnešnej, možno povedať, že zvrátenej dobe nie je prekvapením aj taká svadba muža a nafukovacej báby. Ale čo tak nafukovací muž? Keď sa z vtipu stane vlastne úžasný pomocník v domácnosti.

Moje kamarátky ma vedia vždy prekvapiť. Nie vždy tak, ako by ste možno očakávali, ale prekvapiť takým spôsobom, že zapochybujem či to myslia naozaj vážne. O tom, že je pre mňa náročné vybrať darček nie je pochýb, ale nafukovacím mužom ma teda rozhodne zarazili.

Krátko pred mojimi narodeninami sa ma vypytovali, čo by som si priala ako darček. Klasická odpoveď, nič nechcem. Po viacnásobných nátlakoch a presviedčaniach som teda nakoniec povedala, že chcem niečo čo ma poteší, rozosmeje, ale zároveň bude využiteľné aj u nás doma.

Chopili sa teda príležitosti kúpiť mi darček, ktorý ma predovšetkým rozosmeje. To ale nikto netušil ako to s ním vlastne dopadne. Keď nastal deň D, teda deň mojich narodenín, zišli sme sa aby sme to oslávili.

Priateľky zahlásili, že majú teda pre mňa darček a podľa ich slov je dokonalý. Nič mi nebránilo a rozbalila som ho. Na väčšej krabici bol zobrazený polonahý muž. Prvá intuícia mi nahovárala, že to bude pravdepodobne nejaká erotická pomôcka, no keď som ju otvorila a vytiahla, išlo o nafukovačku

Nafukovací muž cena

Povedala som si, že zase nejaký nevyužiteľný vtipný darček, ktorý sa mi ďalších päť rokov bude povaľovať niekde v skrini. Ich entuziazmus sa však len znásoboval, keď som začala nafukovať svoj darček.

Najskôr som si nevedela predstaviť, čo si oni pod pojmom „využiteľné v domácnosti“ nahovárali, no keď som skončila s fúkaním, začínalo mi to dochádzať. Predsa len ide o erotickú hračku. Celkom som sa aj potešila, veď takéto veci nikdy nie sú na škodu a tak som s tým hrdo prišla domov, odhodlaná to vyskúšať.

Keď však veľkého nafukovacieho muža uvidel manžel, neprejavoval až také nadšenie a odhodlanie. Ľahli sme si teda bez slov do postele a už to išlo samé. Nie tak, ako si asi predstavujete. Môj milovaný muž našiel celkom originálne využitie môjho darčeka.

Viete, on sa veľmi nerád túli a objíma počas spánku a napadlo mu, že tento „druhý muž“ ho môže v týchto nepríjemných činnostiach priam dokonalo zastúpiť. Neprotestuje, je nehybný, ale zároveň príjemný na dotyk. Dokonalý partner na túlenie! A od tej doby je on šťastný rovnako, ako ja, že mám muža, ktorý mi neodvráva.

Nafukovací muž cena

Nafukovací muž

Okoreňte si rozlúčku so slobodou či dámsku jazdu nevšedným doplnkom. Nafukovací sexy muž bude s vami poslušne chodiť tam, kam ho vezmete a nebude sa brániť ani v prípade, že budete chcieť pár pikantných fotiek s jeho prirodzením. Zabavte celú partiu týmto džentlmenom s motýlikom na krku, čo je aj jeho jediný kus namaľovaného oblečenia. Budúca nevesta bude môcť aspoň trošku zhrešiť a bez výčitiek svedomia, no pri obrovskej zvedavosti, ktorú vzbudí všade, kam sa tento mladý chlapík dostane. Nafukovací sexy muž je vtipný darček pre ženy, ktoré by privítali svalnatého parťáka, ktorý im neskáče do reči.

  • Výška: 155 cm
  • Materiál: pružný, odolný plast