fbpx
Lietajúci tanier
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Lietajúci tanier

Odjakživa mám rada všetky druhy športov. Nezáleží, o aký druhu ide. Letný, zimný, vonkajší alebo vnútorný. Vždy, keď k nám prídu naši priatelia, zahráme si nejaký ten šport. Volejbal, futbal, alebo len obyčajné hádzanie lopty alebo lietajúceho taniera. 

Vždy, keď sme sa rozhodli pre lietajúci tanier, mali sme problém. Bol v tom, že vždy, keď tanier dopadol na zem, nevedeli sme ho nikdy nájsť. Keď už sme ho našli, bolo neskoro. Už si ho privlastnil náš pes, ktorý nám ho ale nechcel vydať naspäť.

Stálo nás to veľa síl dostať tanier späť do rúk. Bolo to síce veľmi zábavné. Avšak veľa z nás si poriadne ani nezahrala. Snažili sme sa rozostavať na ploche tak aby sme ho vždy niekto chytil. No po tme to bol pre každého z nás veľmi komplikované. 

Vtedy sme si hovorili ako by to bol skvelé keby náš lietajúci tanier svietil. Bola by to veľká zábava v tme, ktorej by svetlo dodávalo hodu správnu atmosféru. Naviac by ho každý dobre videl a vedel by ho aj po tme chytiť. To by bolo pre nášho psa síce strpčujúce no aspň by sme si zahrali.

Lietajúci tanier

Lietajúci tanier cena

Keď prišiel deň oslavy mojich narodenín, dostala som naozaj praktický a využiteľný darček. Lietajúci tanier, alebo aj ,,frisbee“, ktorý mal v sebe zabudované LED svetielko. Keď ho zapnete, tak už viac nebudete mať starosti s tým, že ho stratíte. Vždy keď sa s ním budete hrať, budete ho vedieť nájsť. Máte na výber z naozaj pestrej palety farieb a je len na vás, ktorú zvolíte.

No ak by ste si mysleli, že svetielko odláka vášho psieho domáceho miláčika, ste na veľkom omyle. Práve naopak, možno povedať, že ho ešte viac priláka.  Bude ho chytať nielen keď dopadne na zem. Po taniery skočí už priamo počas letu. Uchmatne ho z hracej plochy a vyhlási ho za svoj. No a veru, keď sa ho budete snažiť za každých okolností dolapiť, buď ho ani nedobehnete, alebo ak ho aj dobehnete, vybrať tanier spod zubov bude ešte veľmi náročné a zábavné.

Je to úžasný pomocník pri hre s lietajúcim tanier, obzvlášť ak ste fanúšikom večerného a nočného hrania, no musíte si dávať pozor, komu dovolíte sa k vám pridať.

Lietajúci tanier

Lietajúci tanier cena