fbpx

Darčeky pre mužov

Kovový stojan na víno traktor

Kovový stojan na víno traktor

Máte domček na okraji mesta s malým políčkom alebo poznáte vášnivého hospodára? Zadovážte si traktor, nie však obyčajný. 

Kovový stojan na víno traktor

Tento kovový darček umiestni na akékoľvek miesto vaše obľúbené víno. Budete ho tak mať po ruke k dispozícii v každej situácii. Napríklad aj na traktore, keď nejazdíte. S netradičným darčekom spravíte radosť všetkým milovníkom vína. 

Vo svojich predstavách si budú  môcť zajazdiť na traktore a vychutnať si pocit pravého vinára. Pocítia všetky vône vinohradu. Medzi riadkami a v chuti vína objavia časy tvrdej práca poctivého vinára. 

Tí, čo aktívne pracujú vo vinohrade vedia aká náročná no krásna je to práca, ktorá stojí za tou nebeskou chuťou každého kvalitného vína. Urobte týmto darčekom radosť každému, kto miluje víno, vôňu prírody a chvíle plné voľnosti a slobody.

Nalejú si víno z fľaše umiestnenej v tomto stojane, zavrú oči a hneď sa prenesú vo svojich predstavách do vône vinohradu, listov, bobúľ a zeme. Pocítia voľnosť a slobodu.

Máte domček na okraji mesta s malým políčkom alebo poznáte vášnivého hospodára? Zadovážte si traktor, nie však obyčajný. Tento špeciálny sa vám zmestí hoc i na poličku v kuchyni. Reč je o kovovom stojane na víno v tvare traktora. 

Pán traktorista vám vínko ochotne postráži, a keď sa rozhodnete vychutnať si pohárik, budete ho mať vždy poruke. Netreba viac schovávať fľaše do komory, vystavte ich s nápadom a vtipom. Kovový stojan na víno traktor je netradičný darček, ktorý sa hodí najmä pre všetkých traktoristov a milovníkov vína.

  • Vyrobený z kovu
  • Priemer otvoru na fľašu: cca 9 cm
  • Rozmery: 28 x 26 x 14 cm

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem