fbpx

Darčeky pre mužov

Kostra človeka v životnej veľkosti

Kostra človeka v životnej veľkosti

S touto kostrou človeka v životnej veľkosti budete určite pripravený na Halloween. Má 1,7 m a vystraší vašich hostí realistickým dizajnom. 

Kostra človeka v životnej veľkosti

Trochu recesistický darček vhodný pre každú príležitosť na pobavenie spoločnosti no aj jednotlivcov. Môžete ho postaviť napríklad do komory a nastrašiť s ním napríklad manželku alebo pripraviť strašidelný zážitok deťom. 

Chcete prekvapiť svojho šéfa alebo kolegu pri rannom príchode do práce? Vstaňte skôr a umiestnite túto kostru v tvare človeka napríklad na stoličku za stôl a do ruky jej dajte šálku s kávou. Pobavíte seba a celú kanceláriu. Oslávenec bude nadšený. V jeho narodeninový deň bude mať celý deň úsmev na perách. 

Jedinečný darček tohoto typu bude pripomínať narodeninový deň dlhé roky a smiešne spomienky ostanú v pamäti po celý život. Kostra človeka v životnej veľkosti nastraší a pobaví nejdeného prekvapenca.

Predstavte si prekvapencov idúcich po ulici a v kríkoch parku na nich nenápadne zíza kostra človeka v životnej veľkosti. Prípadne vo výrobnom areály ukrytá medzi paletami nastraší nič netušiaceho kolegu prípadne kolegyňu. Je to veľmi zaujímavý darček, s ktorým si užijete kopec srandy.

S touto kostrou človeka v životnej veľkosti budete určite pripravený na Halloween. No nie len v čase kedy strašidlá ožívajú. Môžete ju využiť kedykoľvek, keď si budete chcieť spestriť život a pobaviť seba a svoje okolie. 

Má 1,7 m a vystraší vašich hostí realistickým dizajnom. Ohybný dizajn umožní kostru umiestniť do akejkoľvek strašidelnej či vtipnej polohy. Môžete ju umiestniť kamkoľvek, napríklad pre otvorenú chladničku, niekomu do postele namiesto manželky alebo manžela. Predstava sediacej kostry človeka pre televízorom je celkom srandovná.

  • Vyrobená z plastu
  • Farba: svetlosivá
  • Rozmery kostry: 170 x 20 x 45 cm
  • Hmotnosť: 2,6 kg

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem