fbpx
Hudobný krab s bublinkami
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Hudobný krab s bublinkami

Hudobný krab s mydlovými bublinkami do vane Crabbly. Keď sa blížili meniny nášho syna, vedel som, že musím zapojiť všetku fantáziu, aby som pre neho vybral ten správny a dokonalý darček a vykúzlil mu úsmev na tvári.

Nájsť pre dieťa ten správny darček je niekedy naozaj makačka, pri ktorej musíte zapojiť do procesu všetkých známych aj neznámych. Tak to bolo aj pri našom synovi, ktorý bol ešte viac vyberavý, ako som ja a to už je čo povedať. 

Tak som sa rozhodol, že sa najprv spýtam, svojich známych, ktorí už predsa len majú viac skúseností s výberom vhodných darčekov pre svoje ratolesti. Ak sa mi ani po tom nebude ani jeden z nich pozdávať, skúsim niečo vybrať na vlastnú päsť. Do takéhoto štádia by som sa veľmi nerád dostal. 

Povedzme si úprimne. Ak vyberiete nejaký totálne nevhodný darček pre niekoho ku sviatku, je predsa len pohodlnejšie a lepšie, ak to môžete v konečnom dôsledku na niekoho iného zvaliť. Pretože je to lepšie ako sa priznať, že ste darček vyberali vy sám.

Hudobný krab do vane s bublinkami cena

Hudobný krab s bublinkami

Najskôr sa mi nijako nepozdávali navrhované darčeky. Tak som to už pomaly vzdával, keď mi v tom momente môj kamarát poradil, že pre svoju dcéru kúpil akéhosi kraba. Dá sa pripevniť v kúpeľni do vane.  Vyrába sám bubliny a ešte k tomu aj hrá melódiu. 

Povedal som si, že toto je ten dokonalý darček, keďže spája všetko, čo môj syn nadovšetko miluje. Kúpanie, vodu, bublinky a hudbu. Tak bolo rozhodnuté, ide sa kúpiť krab. 

Bola to rana do čierneho. Syn bol v nemom úžase a ešte do dnes sa na kraba nevie vynadívať. Dokonca mi povedal, že ma ľúbi. Pretože som mu kúpil toho krabíka, čo spieva a robí bubliny. Čo viac vám treba? Myslím si, že to je všetko na čom skutočne záleží.

Hudobný krab do vane s bublinkami cena