fbpx
Dúha na stene
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Dúha na stene

Projektor dúhy. Dúha na stene a čomkoľvek čo vás napadne. Keď ja som bola dieťa, neboli žiadne počítače, mobily, ani internet. Tak nám neostávalo nič iné, ako si nájsť zábavu vonku a predovšetkým svojpomocne. Okrem hrania sa rôznych hier v prírode, alebo hoci aj na záhrade, som milovala, keď sa po daždi ukázala dúha. 

Pre moje vtedy ešte obmedzené a neznalé chápanie a rozmýšľanie, bola dúha niečo magické. Niečo úžasné, nad čím sa mi zastavoval rozum. S obdivom som ju za každým sledovala a priala si, aby som si ju mohla zobrať z oblohy ku sebe do izby a pozerať sa na ňu kedykoľvek budem chcieť.

Moja dcéra je v tomto celá po mne. Vždy, keď prší a potom vyjde slniečko, chodievame sa spolu pozerať či už na okno, alebo rovno von na úkaz, ktorý z toho vznikne. Nečudo, že dúha je vyobrazovaná azda v každej rozprávke ako niečo čarovné, čo nemá začiatok ani koniec. Ako vstupná brána do sveta jednorožcov, víl, či iných nadprirodzených bytostí.

Dcéra mala mať o niekoľko dní narodeniny. Stálo som nemala pre ňu nič vybrané. Jednoducho som nevedela ani za svet nájsť niečo, čím by som ju ešte dokázala potešiť a prekvapiť. Až v jeden večer, pri listovaní internetu, som to objavila

Dúha na stene cena

Dúha na stene

Volalo sa to projektor dúhy a hneď ako som uvidela ten názov, vedela som, že to je to pravé pre moju dcéru. Neváhala som a objednala. Keď si to rozbalila a zistila, o čo ide, hneď sme to museli aj vyskúšať. Bola jednoducho nadšená. 

Nie len ona, ale aj ja. Môj detský sen sa stal skutočnosťou. Vedela som si preniesť dúhu k sebe domov a pozerať sa na ňu vtedy, kedy chcem a nielen len vtedy, keď bude pršať a vyjde slniečko. Niekedy sa na dobré musí jednoducho nejakú tu dobu počkať.

Dúha na stene

Dúha na stene cena

Doprajte svojim deťom ich vlastnú dúhu. Nemusíte preto chodiť na oblohu a robiť husárske kúsky. S projektorom dúhy môžu mať pestré farby vo svojej izbe kedykoľvek sa im zachce. Pomôže im večer zaspávať a príjemné nočné svetlo nebude pôsobiť rušivo. 

Vďaka automatickej funkcii sa po dvadsiatich minútach sám vypne, a preto nemusíte rušiť spánok vášho drobca vstupovaním do miestnosti. Projektor dúhy je skvelý darček pre deti, ktoré nechcú zaspávať vo svojej izbičke po tme.

  • Projektor s efektom dúhy
  • Po 20 minútach sa projektor automaticky vypne
  • Rozmery: 16,5 x 10,6 x 10,6 cm
  • Napájanie: USB kábel alebo 4 x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia)