fbpx

Darčeky pre mužov

Barové hry v plechovke

Barové hry v plechovke

Výlet s priateľmi, pánska jazda aj zábavne strávené hodiny s hosťami u vás doma. K dokonalému programu vám stačia 4 klasické barové hry v plechovke.

Barové hry v plechovke

Tento darček ocenia najmä tí, ktorí majú radi hry a zábavu. Jednoducho v plechovke nájdu štyri druhy hier. Môžete tak mať vždy pri sebe obľúbené hry a už sa nikdy nebudete nudiť. Jednoducho vytiahnete plechovku akoby od piva a gráte. 

Je to skvelé maskovanie a uschovanie toho, čo vás baví. Všetci si budú myslieť, že máte pivo a vy a tí, ktorým to prezradíte budú vedieť o čo ide. Vždy pri sebe zábavu v plechovke od piva. Je to skvelé. Zahráte si kedykoľvek karty, šípky, kocky a domino. 

V bare jednoducho vybalíte na svojich hostí, kamarátov, obchodných partnerov alebo rodinu tieto hry a hráte. Už sa nikdy nebude nikto vo vašej spoločnosti nudiť. Hráte kedy chcete, s kým chcete a kde chcete. Jednoducho vyberiete plechovku a hráte 🙂 .

Výlet s priateľmi, pánska jazda aj zábavne strávené hodiny s hosťami u vás doma. K dokonalému programu vám stačia 4 klasické barové hry. Stačí si vybrať, na čo máte práve náladu. Zahrajte si karty, šípky, kocky či domino. 

Dizajnové a originálne balenie v podobe plechovky piva povznesie tento darček na úplne inú úroveň. Barové hry neboli nikdy také nápadité ako v tomto prevedení. 4 klasické barové hry v plechovke sú skvelý darček nielen pre mužov, ktorý zabaví celú partiu.

Balenie obsahuje:
– balík s 52 kartami
– 3 šípky
– domino
– 5 hracích kociek

  • Vyrobené z plastu, kovu a kartónu
  • Rozmery balenia: 17,2 x 6,6 cm
  • Originálne balenie

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem