fbpx

Darčeky pre mužov

Antistresové prso

Antistresové prso

Stres, hnev, potreba odreagovania. S týmto sa počas bežného dňa v práci či v škole stretne zaiste raz za čas každý.

Antistresové prso (9cm)

Tento veselý darček pobaví nejdeného pána a vyčarí mu úsmev na tvári. V časoch jeho používania si spomenie na darcu a s ním prežité chvíle. V týchto spomienkach zabudne na nerpíjemné starosti a odreaguje sa. Výberom tohto darčeka potešíte svojho brata, kamaráta, otca, či deda. Vyberte im nevšedný darček a buďte originálny. Potešia sa, budú spokojní. S darčekom si užijú kopec srandy. 

Stres, hnev, potreba odreagovania.  S týmto sa počas bežného dňa v práci či v škole stretne zaiste raz za čas každý. Obyčajné loptičky už vyšli z módy, hlavne pánov určite viac poteší toto antistresové prso. Vzhľadom a zložením pripomína skutočné ženské poprsie, na ktoré len pohľad stačí mužom k lepšej nálade. 

Vyčarí úsmev na tvári v časoch únavy, stresu alebo iba tak, keď sa nudíte. Vymaňte sa zo všednosti aspoň na chvíľu v častiach dňa, keď máte všetkého plné zuby, nič sa vám nedarí a máte chuť so všetkým tresknúť. Tento darček vám pomôže zabudnúť na všetky problémy a pobaví vás.

Môžete ho mať stále pri sebe alebo len tak odložený pre prípad núdze po ruke. Jedno je isté vždy, keď ho budete potrebovať pomôže vám odreagovať sa  a oddýchnuť si.

Vezmite si ho sebou, schovajte v zásuvke a v potrebnú chvíľu vám diskrétne pomôže zbaviť sa nežiadaných pocitov a nálad. Je to skvelý darček najmä pre pánov, ktorí si potrebujú občas postískať túto ženskú časť tela i v neprítomnosti dámy, ktorá by im to dovolila. 

  • Vyrobené zo silikónu
  • Priemer: 9 cm

Poštovné

Kuriér GLS – 2,80 €
Zásielkovňa – výdajne miesto – 2,00 €
Cena dobierky je 0,60 €

Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 €

Toto sa mi páči, tento darček chcem