fbpx
ako nájsť veci v kabelke
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Ako nájsť veci v kabelke

Ako nájsť veci v kabelke. Dámska kabelka je taká zvláštna, priam až paranormálna vec. Povrávajú sa o nej všelijaké povery, historky, ale aj aj príhody. Jednu vám porozprávam. 

Ako to už býva, ženy a ich kabelky je jedna veľká záhada, ktorá je za každý prekvapením. S nami ženami to je už raz tak. Doma si potrpíme na poriadok a čistotu, veci máme založené v rôznych organizéroch, zakladačoch, krabiciach či policiach, ale udržať poriadok v našich kabelkách je jednoducho nemožné.

Pri všetkom tom každodennom zhone si potrebné a nevyhnutné veci bez akéhokoľvek rozmýšľania nahádžeme do nadrozmernej kabelky a vec je vybavená. Prvé problémy sa objavia, až keď potrebujeme niečo rýchlo nájsť.

Raz sa mi stala taká vec. Klasické ráno, deti pištia z každej strany, muž je nervózny lebo ich musí obliekať aj napriek zjavným protestom a ja mám pár sekúnd na všetky ranné potreby a nachystanie vecí.

Aj napriek tomu, že si zakaždým sama sebe odprisahám, že ranné prípravy nechám na večer, nikdy tomu tak v konečnom dôsledku nie je. Som toho názoru, že aj v prípade, že by som si všetky veci nachystala deň predtým, udiala by sa nejaká predpokladaná situácia, ktorá by ma prinútila obmeniť celý už prichystaný outfit, alebo outfit pre deti.

ako nájsť veci v kabelke

Svetlo v kabelke

Späť k veci. Trikrát zmenené oblečenie som dohnala priam do dokonalosti, no akosi som pozabudla na kabelku, ktorá sa mi vôbec nehodila ku zvyšku oblečenia. Mala som teda dve možnosti.

Vymeniť oblečenie po štvrtý raz a riskovať hádku ešte pred raňajkami, čo by nebolo úplne ojedinelé, alebo vymeniť kabelku. Po krátkej úvahe som teda zvolila možnosť B. Tak som rýchlo prehádzala všetky veci do inej kabelky a mohli sme konečne vyjsť z domu.

Už pred robotou nastali jemné pochybnosti o tom, či sa kľúče nachádzajú vo vymenenej kabelke ale našťastie bola kríza zažehnaná, keď som ich po vyhodení celého obsahu na chodník konečne našla.

Ako nehľadať veci v kabelke

Keďže bol jesenný deň a dni sa pomaly ale isto skracovali, pred príchodom ku domu už bola takmer tma. Mohla začať druhá pátracia akcia. Deti na krúžkoch, manžel na mítingu a ja bez kľúčov s plným mechúrom stepujúca pred dverami.

Neostávalo mi nič iné, iba zavolať manželovi, nech okamžite príde domov a jemu neostávalo nič iné, len prerušiť míting a proste prísť. S penou okolo úst a rôznymi adjektívami mi nakoniec otvoril dvere a ja som konečne mohla ísť na záchod.

Väčší šok nastal, keď som vyberala peňaženky z TEJ kabelky a kľúče boli nešťastne zapichnuté v nej. Pomlčala som, veď možno sa to nedozvie. Omyl, dozvedel sa keď mi vypadli z peňaženky na zem. Vtedy bolo rozhodnuté o mojom vianočnom darčeku. LED svetlo do kabelky. Úžasná vec pre každú

ako nájsť veci v kabelke