fbpx
Futbalová lopta air disk
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Air disk futbalová lopta

Air disk futbalová lopta. So svojim synom vždy vymýšľame nové hry, ktoré by sme sa mohli spoločne hrať a predovšetkým zahnať nudu bez toho, aby manželka nestratila všetky nervy. Jedno sobotné popoludnie už nastal stav núdze o zábavu. 

Keďže vonku pršalo a nejavilo sa to v žiadnom prípade, že by čierne mraky mali odísť. Nakoľko sme nemohli hrať žiadnu z obľúbených loptových hier vonku, na mokrej tráve, tak sme dostali šialený nápad. Išli do vnútra a zahrať sa s futbalovou loptou futbal doma v obývačke. 

Od momentu, ako sme vkročili do chodby s loptou pod pazuchou, sme na našej mame zbadali, že ona z toho ani v najmenšom nie je taká nadšená, ako my. Boli sme predovšetkým radi, že sme si našli nejakú aktivitu. No nenapadlo nám, že sa to skončí až tak zle. 

Ako, to si asi každý vie domyslieť, keď si predstaví tvrdú loptu a krehkú vázu čí luster. Jednoducho, všetko, čo sa dalo, sme buď zhodili, alebo v tom horšom prípade aj rozbili. 

Air disk futbalová lopta cena

Keď sme si ale už povedali, že dosť, objavila sa medzi dvermi mama, moja manželka v veľkou varechou v ruke a vedeli sme, že je zle nedobre. So mnou sa nejaký ten čas nebavila a ešte som aj schytal, za to, že mám mať vraj viac rozumu ako náš syn. No a syn si odniesol iba jednu za hlavu. 

Po tejto skúsenosti nám manželka objednala na internete darček. Akúsi zvláštnu loptu, ktorá skôr pripomínala UFO. Zistili sme však, že je to úžasná vec, keď práve nemôžte hrať furbal vonku a nechcete všetko doma porozbíjať. Keďže má v sebe malý ventilátor a je mäkká, už viac nemusíte mať strach, že niečo drahé rozbije. Ďalšou jej výhodou je aj svetielko, čiže s ňou môžete hrať aj po tme.

Futbalová lopta air disk

Air disk futbalová lopta cena

Prekvapte svoje deti futbalovou loptou novej generácie. Športový zápas ako z inej galaxie? Nie je problém! S loptou air disk to bude doslova hračka. Vďaka ventilátoru sa po podlahe nekotúľa, ale vznáša sa nad ňou. Večerné hry nebudú od teraz problém, nakoľko má v sebe zabudované svietenie a je dobre viditeľná aj v tme. O zábavu bude postarané aj kvôli ideálnemu materiálu a tvaru futbalovej lopty air disk. Slovo futbal naberie zaraz iný rozmer a deti si túto novú verziu určite obľúbia.

  • Vďaka ventilátoru na spodku sa lopta vznáša nad zemou
  • Priemer 19 cm, výška: 6 cm
  • Materiál: plast a guma
  • Napájanie: 4 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia)
Futbalová lopta air disk