fbpx
3D pero
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

3D pero

3D pero s LCD displejom. Vytvorte 3D kreatívne predmety podľa svojej predstavy. Zabavte svoje deti aj seba a podporte kreativitu.

V jeden chladnejší jesenný večer, sme sedeli všetci pokope v kuchyni. Rozmýšľali čo budeme robiť s načatým večerom. Ako ho vyplníme a zároveň sa aj spoločne zabavíme. Najskôr sme si zapli televíziu, no ako obyčajne, v tej nič nedávali. Tak nám nezostávalo nič iné, len sa zabaviť iným spôsobom, ako pozeraním nejakého filmu alebo seriálu v televízií. 

Dcéra nakoniec prišla s bláznivým nápadom, vraj má v izbe jeden neotestovaný a ešte stále zabalený darček. Ten dostala od svojich kamarátov k narodeninám. Tak sme ju poslali do izby, nech ho prinesie, že sa spolu pozrieme na to, čo to je a prípadne to vyskúšame. 

Keď prišla do kuchyne a položila na stôl nejakú menšiu krabicu. Bolo na nej nakreslené nejaké pero, ktoré sa javilo celkom obyčajne. Nechápali sme, prečo jej niekto podaroval celkom obyčajné pero. No keď sme krabicu otvorili a zistili, čo to vlastne je, hneď sme to chceli aj vyskúšať. 

3D pero cena

3D pero

Jednalo sa o akési 3D pero a LCD displej. Ne ten si nakreslíte, čo len chcete a vyčaruje vám to čokoľvek, čo len budete chcieť. Či už nejaký predmet, alebo zvieratko. Jednoducho čokoľvek, čo nakreslíte na LCD displej bude vzbudzovať dojem skutočnosti. 

Ide o úžasnú vec pre deti, ktoré majú neobmedzenú a bujnú fantáziu. Predovšetkým pre také, ktorým obyčajné pero a obyčajný papier nestačí. Na druhej strane s týmto darčekom vedia zabaviť aj dospelí. Poznám to na vlastnej koži. Po tom večeri, sme sa rozhodli, že jedno takéto 3D pero nám nestačí. Tak sme si každý kúpili vlastné a spoločne si krátime zimné večeri pri stole doma.

Vytvárame si predmety podľa svojej predstavy. Naša kreativita sa krásne rozvíja, čo poteší každého rodiča. Veď kto by nechcel mať kreatívne deti, ktoré túto schopnosť využijú v budúcnosti po celý svoj život. Aj, keď sú deti pre každého rodiča to najcenejšie v živote ani pre dospelých nie je táto zábava márna. Odreagujú sa z každodenných starostí a problémov. Strávia čas so svojimi deťmi a posilnia svoju kreativitu. 

3D pero cena

3D pero